Views autocomplete API (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Views
ja: ビュー

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
