Views autocomplete API (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Views
pl: Widoki

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
