Views autocomplete API (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Views
ru: Представление

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
