Views autocomplete API (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Page
cy: Tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
