Views autocomplete API (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Views
uk: Види

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
