Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Views
pl: Widoki

en: Page
pl: Strona

en: Master
pl: Główny
