Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Views
ru: Представление

en: Page
ru: Страница

en: Master
ru: Основной
