Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Views
tr: Görünümler

en: Page
tr: Sayfa

en: Master
tr: Ana (master)
