Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Views
hu: Nézetek

en: Page
hu: Oldal

en: Master
hu: Mester
