Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Views
it: Viste

en: Page
it: Pagina

en: Master
it: Principale
