Views Autocomplete Search (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Views
ja: ビュー

en: Page
ja: ページ

en: Master
ja: マスター
