Views base url (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Link target
sk: Cieľ prepojenia

en: Fields
sk: Polia

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Display as link
sk: Zobraziť ako odkaz
