Views base url (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
