Views base url (2.1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Link class
gl: Clase de ligazón

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: Display as link
gl: Amosar como una ligazón

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
