Views base url (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Fields
pt: Campos

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: Link class
pt: Classe da ligação

en: Link path
pt: Caminho da ligação

en: Display as link
pt: Exibir como ligação

en: @argument title
pt: título @argument

en: @argument input
pt: entrada @argument
