Views base url (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Fields
bs: Polja

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Link path
bs: Putanja linka

en: Display as link
bs: Prikađi kao link
