Views base url (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Link class
fi: Linkin luokka

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Link path
fi: Linkin polku

en: Display as link
fi: Näytä linkkinä

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
fi: Käyttääksesi tätä kenttää sinun on lisättävä tähän näkymään joitakin muita kenttiä. Halutessasi voit merkitä lisättävät kentät <em>Piilota näkymästä</em>. Huomaa, että renderöintijärjestyksestä johtuen et voi käyttää kenttiä jotka ovat järjestyksessä tämän kentän jälkeen; jos tarvitset kenttää, jota ei ole listattu tähän, järjestä kentät uudelleen.
