Views Better REST export (1.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: delete
az: sil

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
