Views Better REST export (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: view
be: глядзець

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць
