Views Better REST export (1.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
