Views Better REST export (1.0.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
