Views Better REST export (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: delete
bs: obriši

en: edit
bs: izmijeni

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni
