Views Better REST export (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: delete
cs: smazat

en: view
cs: zobrazit

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
