Views Better REST export (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
