Views Better REST export (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
