Views Better REST export (1.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: delete
et: kustuta

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
