Views Better REST export (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: delete
fi: poista

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
