Views Better REST export (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
