Views Better REST export (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: view
gu: જુઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Apply
gu: લાગુ કરો
