Views Better REST export (1.0.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: edit
hi: संपादन करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
