Views Better REST export (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
