Views Better REST export (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: view
id: tampilan

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Content type
id: Jenis konten

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
