Views Better REST export (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: delete
ja: 削除

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
