Views Better REST export (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
