Views Better REST export (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
