Views Better REST export (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Content type
lv: Satura veids

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
