Views Better REST export (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
