Views Better REST export (1.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: view
ne: दृश्य

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय
