Views Better REST export (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: view
oc: veire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
