Views Better REST export (1.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
