Views Better REST export (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
