Views Better REST export (1.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: view
sk: zobraziť

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
