Views Better REST export (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
