Views Better REST export (1.0.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: delete
sq: fshij

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
