Views Better REST export (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: delete
sv: radera

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
