Views Better REST export (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: view
ta: நோக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
