Views Better REST export (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: view
te: వీక్షించు

en: edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
