Views Better REST export (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: delete
th: ลบ

en: edit
th: แก้ไข

en: Views
th: ดู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ
