Views Better REST export (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: delete
vi: xoá

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Default
vi: Mặc định

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
