Views Better REST export (1.2.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: delete
af: verwyder

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
